Perpetuum logo bez tagline

Psychologowie

Anna Olewińska

Anna skończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jest certyfikowaną trenerką TUS oraz kształci się w zakresie psychoterapii dzieci i młodzieży. Uwielbia podróże z bliskim (zarówno te dalekie zagraniczne, jak i te bardziej lokalne). Na co dzień wolny czas spędza przy dobrym filmie, serialu lub książce.

Anna Olewińska Read More »

Kinga podczas jednej z podróży, na wąskiej urokliwej uliczce.

Kinga Górna

Kinga Górna ukończyła psychologię na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz socjoterapię dzieci i młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Swoją pracę dla Fundacji Kreatywnej Edukacji zaczynała od stażu, a teraz jest częścią zespołu Perpetuum Mobile. Na co dzień lubi czytać książki, tańczyć, jeździć na rowerze, spacerować, spędzać czas na łonie natury, a w sezonie zimowym

Kinga Górna Read More »

Jan z kontrabasem

Jan Kulpa

Wg Jana wszystkie drogi prowadzą do Perpetuum. To najlepsze miejsce, gdzie może działać jako psycholog, a czasem także jako (kontra)basista i pomiędzy tymi dwoma światami. Interesuje go gra na kontrabasie, basie, góry (najlepiej wysokie), medytacja, podróże, muzyka, audiobooki i rower.

Jan Kulpa Read More »

Sara z pięknym okazem świata natury - dużym grzybem

Sara Sławińska–Wigienka

Głównym doświadczeniem Sary, które ją ukształtowało były studia psychologiczne. Natomiast poza nimi, bardzo ważną rzeczą podczas pracy, jest zespół pracowniczy. To właśnie w Perpetuum Mobile zawsze może liczyć na pomoc, radę czy uśmiech ze strony współpracowników i jest to proces, który nadal ją kształtuje. W wolnym czasie uwielbia chodzić na spacery z psem, gotować, słuchać

Sara Sławińska–Wigienka Read More »

Paulina na tle jakiegoś starego budynku.

Paulina Staszyńska

Paulina Staszyńska studiuje psychologię w Poznaniu. Za ważne doświadczenie w swoim życiu uznaje pracę z chłopcem z zespołem Aspergera oraz FAS. Jest miłośniczką psów i sama posiada dwa psy. W wolnej chwili uwielbia podróżować i jeździć na koncerty.

Paulina Staszyńska Read More »