Perpetuum logo bez tagline

Ogród Różnorodności

Projekt “Ogród różnorodności” jest odpowiedzią na sytuację rodzin, które doświadczyły kryzys uchodźctwa. Fundacja Kreatywnej Edukacji uruchomiła w czerwcu 2022 roku świetlicę oraz inne pomieszczenia, a także jest w trakcie urządzania przestrzeni ogrodowej dla osób o różnym pochodzeniu etnicznym. Wsparła nas firma Ikea.

Okres realizacji

czerwiec 2022 – obecnie

Wskaźniki

Z projektu korzystają rodziny doświadczające kryzysu w związku z trudną sytuacją wojny w Ukrainie. Projekt związany był ze stworzeniem infrastruktury w postaci świetlicy dla rodzin z dziećmi. Świetlica została zaprojektowana i wyposażona przez firmę Ikea.

Finansowanie

firma Ikea

Opis

Projekt “Ogród różnorodności” jest odpowiedzią na sytuację rodzin, które doświadczyły kryzysu uchodźctwa. Fundacja Kreatywnej Edukacji uruchomiła w czerwcu 2022 roku świetlicę oraz inne pomieszczenia, a także jest w trakcie urządzania przestrzeni ogrodowej dla osób o różnym pochodzeniu etnicznym. Wsparła nas firma Ikea.

Działania

Fundacja Kreatywnej Edukacji uruchomiła w czerwcu 2022 roku świetlicę oraz inne pomieszczenia, a także jest w trakcie urządzania przestrzeni ogrodowej dla osób o różnym pochodzeniu etnicznym. Od czerwca również odbywają się działania edukacyjne i artystyczne, które pomagają głównie osobom z Ukrainy odzyskać równowagę psychiczną, spędzić czas twórczo i znaleźć ukojenie w sztuce, z dala od trudnych sytuacji politycznych, wojennych, dramatów rodzinnych. Świetlica została doposażona przez firmę Ikea, teraz ubiegamy się o środki na kontynuowanie działalności artystycznej i edukacyjnej placówki.

Udostępnij:

Więcej aktualności:

Ostatnio na Blogu: