Całkiem inny Dzień Nauczyciela

14 października 2022

To był całkiem inny Dzień Edukacji Narodowej, znany jako Dzień Nauczyciela. Samorząd szkolny placówek Perpetuum Mobile zorganizował pierwsze zawody dla nauczycieli i uczniów. Tym razem wygrali nauczyciele. Za to dzieci dostały skrzynki pełne słodyczy.

Nauczyciele i uczniowie Perpetuum Mobile w zadaniu rysowania z zamkniętymi oczami

Zabawa była wyjątkowa, bo jak świętować to tylko społecznościowo i wspólnie. Co na to nasza Pani Dyrektorka Jola Gawryłkiewicz:

Cudowne pomysły autorstwa naszych uczniów we współpracy z nauczycielami. Takiej komitywy jeszcze nie było! Dzięki wszystkim- jesteście wspaniali!

W Perpetuum Mobile wszystko jest możliwe i staramy się udowadniać każdego dnia.