Perpetuum logo bez tagline

Akcja charytatywna dla Nikosia

7 października 2022

Cała Bydgoszcz zbiera kasztany dla Nikosia. My też! Nasi uczniowie samodzielnie przygotowali plakaty i zachęcili innych uczniów do dołączenia.

nasze dzieci stoją uśmiechnięte w półokręgu z workiem pełnym kasztanów. Uzbierali je dla Nikosia - trwa akcja charytywna

Cała Bydgoszcz zbiera kasztany dla Nikosia. My też dołaczyliśmy do akcji charytatywnej, by pomóc chłopcu i jego rodzicom!
Chłopiec od lat cierpi na znaczna wiotkość stawów i autyzm. Koszty rehabilitacji są ogromne, a możliwości rodziny ograniczone. Miesięczny koszt leczenia to ok 4000 zł.
Nasi uczniowie samodzielnie przygotowali plakaty, a po kilku dniach dołączyli do akcji uczniowie z innych klas.

Trzymamy kciuki za Nikosia. Życzymy wytrwałości jego rodzicom. Wierzymy, że zaangażowanie wielu placówek w Bydgoszczy pomoże w zdobyciu środków na leczenie. Cieszymy się, że dzieci, również z naszej szkoły Perpetuum Mobile, uczą się w ten sposób pomagać, stają się wrażliwymi ludźmi, gotowymi do niesienia pomocy.

Chcecie dowiedzieć się więcej o akcji? Przeczytacie o niej w lokalnych mediach, m.in. na stronie TVP Bydgoszcz czy portalu Bydgoszcz Informuje


Udostępnij:

Więcej aktualności:

Ostatnio na Blogu:

Galeria