Pierwszy turniej tenisa!

10 grudnia 2022

Uczniowie Perpetuum Mobile samodzielnie zorganizowali własny, szkolny turniej. Lubimy spędzać razem czas, a nie ma lepszej integracji niż wspólna gra i kibicowanie innym.

Uczeń przy tablicy z wynikami i z rakietą do tenisa stołowego.

Kto z nas nie grał w tenisa stołowego? Była to ulubiona rozrywka w pochmurne dni na koloniach i obozach. Pamiętacie te emocje?

Mundial rozkręca się na dobre, więc i my nie próżnujemy i ustanawiamy własne mistrzostwa.

Pomysł przypadł do gustu całej społeczności, a nawet więcej… mamy w planach turniej dla nauczycieli i rodziców.

W naszej rywalizacji mamy też zwycięzców: Julek z 5 klasy, Patryk z 8 klasy, Ania z 7 klasy i Ksawery z 6 klasy. Gratulujemy!