Perpetuum logo bez tagline

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

25 czerwca 2022

Zakończenie roku szkolnego to dla nas wyjątkowe święto relacji międzyludzkich i edukacji opartej na wartościach demokratycznych. Nasza szkoła to społeczność, połączona wspólnym celem, by uczynić edukację prawdziwą przygodą.

Tym samym nie ograniczyliśmy się do rozdania świadectw, lecz zorganizowaliśmy koncert, z udziałem naszych uczniów. Uczniowie Perpetuum Mobile mają rozbudowaną edukację muzyczną – przez cały rok korzystają z warsztatów indywidualnych i grupowych, opartych na teorii uczenia się muzyki prof. E.E. Gordona.

Obejrzyjcie piękne zdjęcia autorstwa Iriny Leonidovej . Zakończenie roku szkolnego odbyło się w nowej lokalizacji przy Mińskiej 15 (którą widzicie na zdjęciach). Życzymy pięknych wakacji.

Udostępnij:

Więcej aktualności:

Ostatnio na Blogu:

Galeria