Koncert na finał kursu gordonowskiego z uczniami Perpetuum Mobile

12 września 2022
Uczestnicy koncertu, rodziny z dziećmi, którzy licznie przybyli na koncert. Koncert odbył się we wnętrzach nowej siedziby placówek edukacyjnych Perpetuum Mobile.

Za zakończenie kursu gordonowskiego dla nauczycieli muzyki i edukatorów muzycznych zorganizowaliśmy koncert. Absolwenci kursu wystąpili wraz z uczniami placówek edukacyjnych Perpetuum Mobile i muzykami. Jednym słowem: DZIAŁO SIĘ!

Na Mińskiej 15 pojawili się kursanci z całej Polski, nasi uczniowie, przedszkolacy oraz wychowankowie opiekunów dziennych, a także nauczyciele placówek Perpetuum Mobile Fundacji Kreatywnej Edukacji i rodzice oraz przyjaciele.

Wystąpili uczniowie naszych placówek, uczący się pod okiem Moniki Litwin-Dyngosz: Łukasz Dyngosz, Ola Antczak, Bianka Berezowska, Małgosia Manthey i Julia Marcinkowska z repertuarem musicalowym.

Do grupowych występów przygotowali uczniów i nauczycieli Monika Litwin-Dyngosz i Miłosz Gawryłkiewicz. Wspólnie wykonano utwory, takie jak: Believer, Joshua Fit the Battle of Jericho, Sunrise, Sunset, , Chwytam wiatr (wystąpiła Pola Gawryłkiewicz), czy Oh, Happy Day.

Uczniom i absolwentom kursu towarzyszyli muzycy: Daniel Pradella (piano), Bartek Werachowski (bas) i Patryk Dolepski (perkusja), Miłosz Gawryłkiewicz (trąbka), ze wsparciem młodych perkusistów z placówek Perpetuum Mobile (Leonard Abdul-Redah i Marek Tomiczek).

Po koncercie odbył się finisaż wystawy Ryszarda Henryka Chojnackiego.

Już szykujemy dla Was nowe wydarzenie!