Tworzymy relacje – listopad w naszej szkole

30 listopada 2022

W listopadzie dużo się działo w naszych placówkach. Uczniowie Perpetuum Mobile rozwijali swoje talenty pod okiem naszej kadry. Jak zwykle nie zabrakło różnorodności. Łączymy naukę z doświadczeniami, a aktywności umysłowe z ruchem. Wierzymy, że to najlepsza metoda na twórcze, pogodne i aktywne dzieciństwo.

Dzieci w radosnym uścisku w kręgu

Co robiliśmy?

• Tworzyliśmy wspólne mandale.
  • Ćwiczyliśmy grę na instrumentach.
  • Przygotowaliśmy projekty o witaminach i ich wpływie na zdrowie, co od razu sprawdziliśmy w praktyce, przygotowując smaczne i zdrowie smoothie i kefiry.
  • Mieliśmy lekcję plastyki w zakładzie kamieniarskim.
  • Zorganizowaliśmy andrzejkowe wróżby i zabawy.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszych listopadowych aktywności.