Perpetuum logo bez tagline

Nauczyciele w szkole

Sławomir Krajewski z trzema kolorowymi balonikami

Sławomir Krajewski

Najważniejszym doświadczeniem Sławomira Krajewskiego był projekt Latarnicy Polski Cyfrowej, który pozwolił na zdobycie ogromnej wiedzy, poznanie ludzi o podobnym sposobie myślenia i poznanie swojej wartości. Od lat rozwija swoje technologiczne pasje. Interesuje się też lego.

Sławomir Krajewski Read More »

Ilona Czabańska

Po ukończeniu studiów pedagogicznych Ilona Czabańska rozpoczęła pracę w placówce, w której dominowało tradycyjne i formalne podejście do edukacji, jednak ta praca nie dawała jej pełnej satysfakcji. Interesowało ją kreatywne podejście do edukacji, dające możliwość naturalnego i swobodnego kontaktu z dziećmi. Dużą inspiracją stała się książka A.S Neill ,,Summerhill” opowiadająca o pierwszej takiej szkole w

Ilona Czabańska Read More »

Patrycja siedzi na ławce, w tle widać panoramę Dolomitów.

Patrycja Grunwald

Patrycja brała udział w programie au-pair we Włoszech, co pozwoliło jej zdobyć doświadczenia pracy z dziećmi a także ukończone studia magisterskie na kierunku filologia włoska. Jej największą pasją jest literatura włoska, kultura i kuchnia włoska. Najlepiej relaksuję się z dobrą książką i przy dobrej, włoskiej muzyce.

Patrycja Grunwald Read More »

Miłosz, a w tle krokodyle

Miłosz Gąsecki

Za najważniejsze doświadczenia w swoim życiu uważa dom i rodzinę. Zaraz po nich jest przyjaźń, bo to dzięki znajomemu z studiów, który wskazał gdzie szukają nauczyciela zaczął pracę w edukacji. Lubi gry strategiczne, zarówno planszówki, jak i komputerowe. Ze specyficznych rzeczy interesuje go lotnictwo wojskowe i okręty wojenne.

Miłosz Gąsecki Read More »

Krzysztof Warzocha

Krzysztof ukończył studia podyplomowe, umożliwiające pracę w zawodzie nauczyciela. Udziela korepetycji z chemii. Pracował jako edukator-chemik, organizując warsztaty i pokazy chemiczne. Udzielał się w wolontariacie w ramach Akademii Przyszłości jako tutor i lider zespołu. Lubi jeździć na rowerze, fotografować i podróżować.

Krzysztof Warzocha Read More »