Perpetuum logo bez tagline

Szkoła podstawowa

Wdrażamy autorski program edukacji, zgodny z podstawą programową. Dążymy do indywidualnych rozwiązań, dopasowanych do potrzeb naszych uczniów. W małych grupach rozwijamy umiejętności muzyczne, plastyczne,

konstrukcyjne, sportowe i inne. Indywidualnemu podejściu towarzyszy atmosfera szacunku i czasu dla dziecka. Działamy wspólnie ze społecznością.

Oferujemy również wsparcie w edukacji domowej

Koniecznie zapoznaj się z przygotowanymi przez nas materiałami:

  • statut szkoły,
  • poradnik dla rodziców.

Stworzyliśmy twórcze miejsce dla najmłodszych. Współtworzymy je wraz z rodzicami. Codziennym aktywnością towarzyszy muzyka, tworzona w zgodzie z teorią uczenia się muzyki Edwina E. Gordona. Wpływa to pozytywnie na rozwój dzieci na wielu płaszczyznach, a dzieci kończące edukację przedszkolną mają muzyczną bazę w postaci znajomości wielu instrumentów, piosenek, tańców i wierszyków. 

Obok edukacji muzycznej wspieramy rozwój dzieci poprzez eksperymenty, matematyczne łamigłówki, uczenie czytania i pisania wg metody prof. Jagody Cieszyńskiej.

Budujemy rodzinną atmosferę zaufania i miłości. 

Współpracujemy ze specjalistami z wielu dziedzin, ucząc najmłodszych interdyscyplinarnego podejścia do edukacji.

Koniecznie zapoznaj się z przygotowanymi przez nas materiałami:

  • statut przedszkola,
  • poradnik dla rodziców.

Przedszkole

Opiekun dzienny

Potrzebujecie wsparcia w powrocie na rynek pracy? Chcecie sprawdzonej formy opieki nad dzieckiem? Lepiej nie mogliście trafić! 

Domowe warunki, dopasowane do waszego czasu pracy, opieka pielęgnacyjna i edukacyjna, uwzględniająca wiek, indywidualne potrzeby i rozwój dziecka – to oferta opieki dziennej w Perpetuum Mobile.

Opieka opiera się na wzajemnej współpracy opiekunów z rodzicami, wymianie doświadczeń, wskazówek, porad.

Ponadto dzieci mogą korzystać z zajęć muzycznych i plastycznych, organizowanych przez zespół Fundacji Kreatywnej Edukacji. 

W cenie czesnego również język angielski i hiszpański. 

Dbamy o zdrowie Waszych dzieci, oferując posiłki z dużą ilością świeżych warzyw i owoców. Na życzenie rodziców zamawiamy obiady.

Dzieci spędzają czas również na świeżym powietrzu, w naszym niepowtarzalnym Ogrodzie Różnorodności. 

Koniecznie zapoznaj się z przygotowanymi przez nas materiałami:

  • statut opiekuna dziennego,
  • regulamin.