Ikea nas wspiera… uruchomiliśmy Ogród Różnorodności

11 lipca 2022

Nasze marzenie się spełnia. Uruchomiliśmy przestrzeń do twórczej pracy dla dzieci i rodzin pod nazwą Ogród Różnorodności.

W okresie letnim z miejsca będą korzystały rodziny doświadczające traumy wojennej. Pod okiem Yevhenia Nepytaliuk dzieci w wieku 11-14 lat będą brały udział w zajęciach aktorskich, a z Valentyna Protsenko nauczą się rysunku.

Miejsce powstało dzięki współpracy Fundacji Kreatywnej Edukacji z Firmą Ikea. Fundacja dokonała renowacji przestrzeni, natomiast ducha skandynawskiego, doskonałości projektowania i energii pracowników oraz wolontariuszy przekazała Ikea.

Projektem zarządza Pavlo Khabarov.