Opowieść wigilijna wg Łukasza Pulchnego i jego uczniów

14 kwietnia 2023
Opowieść wigilijna wg Łukasza Pulchnego i jego uczniów

Pracowali z pełnym zapałem. Łącznie wystapiło lub brało udział w stworzeniu muzyki, czy scenografii lub kostiumów aż kilkadziesiąt osób. Powstał przepiękny spektakl, który miał swoją premierę przed Świętami… Co prawda Wielkanocnymi, ale scenariusz był tak skonstruowany, że temat tych świąt pasował jak najbardziej. W końcu nasz wujek Scrooge urodził się na nowo!

Premiera skierowana była do rodziców. Wczorajszy spektakl do naszych uczniów Perpetuum mobile. Owacjom nie było końca.

Dziękujemy Łukaszowi Pulchnemu, wszystkim nauczycielom, w tym członkom zespołu muzycznego. Ogromne ukłony w stronę solistów – instrumentalistów i wokalistów. Fantastyczni byli sami uczniowie – w większości nasi tegoroczni absolwenci, ale też siódmoklasiści. Jesteście wspaniali!

Gratulacje dla Rodziców za wszelką pomoc, w tym plastyków i akustyków. Wasze Dzieci i Wasza praca jest doskonała.

Uczniowie siódmej klasy planują już kolejne przedsięwzięcia teatralne – do zobaczenia w Tajemniczym Ogrodzie:-)