Rozpoczynamy nową przygodę… w nowej siedzibie

3 września 2022

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy hucznie. Zorganizowaliśmy wernisaż, happening, a w pierwszych dniach nasi uczniowie poznają okolicę naszej nowej siedziby.

Nowy Rok szkolny rozpoczęliśmy hucznie! Z inicjatywą wyszła nasza artystyczna Pierwszego września 2022 odbył się pierwszy wernisaż, połączony z happeningiem. To efekt współpracy z Rodziną Mackiewiczów i Chojnackich: Anną oraz Synem Ryszardem Henrykiem.

Pierwsze dni w nowej siedzibie, to również poznawanie okolicy Mińskiej. W wycieczki po okolicy udali się uczniowie wszystkich klas, wraze ze swoimi ulubionymi wychowawcami.

Ten Rok jest dla nas wyjątkowy: udało nam się zakupić obiekt edukacyjny na Mińskiej 15 w Bydgoszczy. Rewitalizowane pomieszczenia dostają z każdym dniem nowego blasku, co zawdzięczamy współpracy ze wspaniałymi ludźmi. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i codzienny trud!