12.01.2024 Warsztaty multisensoryczne dla dzieci do lat 3 Mińska 15 Bydgoszcz

31 grudnia 2023
dzienny opiekun

Nowy Rok 2024 przyniesie nam wiele wspaniałych, edukacyjnych niespodzianek! Zapraszamy na warsztaty multisensoryczne stworzone specjalnie dla Waszych dzieci w wieku żłobkowym. Takie cuda znajdziecie co miesiąc pod adresem Mińska 15 w Bydgoszczy (Flisym visavis PKP Bydgoszcz Zachód).

Warsztaty prowadzić będą nasze wyjątkowe Opiekunki, które działają w punkcie dziennym przy Fundacji Kreatywnej Edukacji.

Zajęcia są otwarte i bezpłatne. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zapraszamy po uprzednim zaanonsowaniu się sms/ew. tel. pod numerem +48602466347.

Do zobaczenia i pamiętajcie o przygotowaniu stroju idealnego na kąpiele błotne, mazanie farbami, wodę czy też inne ciekawe i brudzące substancje. Albo… lepiej weźcie coś na zmianę:-)