Perpetuum logo bez tagline

Bartek Sobecki i jego nauczycielska misja

1 kwietnia 2023
Jola Gawrylkiewicz
Koncert charytatywny dla Rodzinki Magdy Sobeckiej

Bartek Sobecki dołączył do naszego nauczycielskiego zespołu w marcu 2023 roku. Jest osobą wszechstronnie utalentowaną – znamy się z warsztatów i seminariów gordonowskich, organizowanych przez Fundację Kreatywnej Edukacji. Wyspecjalizował się również w tematyce surwiwalowej i przyrodniczej. W tych ostatnich zagadnieniach jest przewodnikiem dla naszych Perpetuumowych uczniów. 

Mińska 15 w Bydgoszczy otoczona jest 2,5 ha terenem zielonym, który chcemy dostosować do potrzeb naszych dzieci. Z pomocą przyszedł Bartek, a także inni nasi pracownicy o zacięciu stolarskim. Już w ciągu kilku tygodni nasz renesansowy nauczyciel wdrożył w życie: wchodzenie na drzewa, debaty przy ognisku, sprzątanie kanału, tworzenie parku linowego i budowanie domku narzędziowego.

Tendencja jest rozwojowa, dzieciaki są wniebowzięte, a Bartek cieszy się ogromnym autorytetem u wszystkich. Nie dość, że kochają go nasi uczniowie, to nasz przewodnik posiada, wraz ze swoją żoną Magdą, własną, siedmio osobową, rodzinną trzódkę. O niej więcej w tym artykule: 

https://bydgoszcz.tvp.pl/56635628/pomoc-dla-magdy-sobeckiej-z-bydgoszczy

Koncert charytatywny dla Magdy Sobeckiej i jej szlachetnej rodzinki

Udostępnij:

Ostatnio na Blogu

Ostatnio w Perpetuum Mobile:

Galeria